Teraz gramy:

Title

Artist
Background

W Tarnowskich Górach już po raz piąty odbędzie się Zlot Brodaczy – właściciele słusznego zarostu spotkają się w najbliższą sobotę, 8 czerwca. Organizatorzy zapewniają świetną atmosferę, muzykę na żywo, a nawet barbera… Najważniejszy jest jednak cel: charytatywny.

Łączy ich broda i chęć pomagania. W Tarnowskich Górach po raz piąty odbędzie się Zlot Brodaczy połączony z akcją charytatywną. Właściciele słusznego zarostu spotkają się 8 czerwca, by wesprzeć odział pediatryczny w bytomskim szpitalu.

-Pomysł narodził się sam. Miało być to spotkanie w kilka osób – przypętało się ponad 100. No i tak wszystko się zaczęło. W sobotę również będą koncerty i licytacje. Co roku zbieramy na dzieciaki. Są to zawsze szpitalne oddziały dziecięce. W tym roku zbieramy na Szpital nr 2 w Bytomiu – mówi nam Michał Orłowski, pomysłodawca wydarzenia.

Tarnogórskie Spotkanie Brodaczy 5.1 rozpocznie się w sobotę o godzinie 17.00 w Starej Stajni u Wojtachy.

– Tarnogórskie spotkania zaczęły się od "brodaczy", ale oczywiście zapraszamy wszystkich. To jest super impreza i mega atmosfera. W zeszłym roku zbieraliśmy na oddział pediatryczny w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach. Udało nam się zebrać blisko 12 tysięcy złotych. Za te pieniądze kupiliśmy drobny sprzęt i artykuły pierwszej potrzeby. Przykro, że brakuje takich rzeczy w szpitalach – dodaje Tomasz Czornik, organizator wydarzenia.

Każdy brodacz – i nie tylko – niech czuje się zaproszony – a wszystko odbędzie się od naszym patronatem