Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Absolwenci budowlanki organizują imprezę – zapraszają wszystkich!

Autor: w dniu 2023-05-31

Z sentymentem po latach wracają do szkoły. Stowarzyszenie Absolwentów Państwowych Szkół Budownictwa w Bytomiu choć działa już od ponad 30 lat – nie zwalnia tempa. Kilka razy w roku organizuje różnego rodzaju imprezy integracyjne – tym razem, w najbliższą sobotę do udziału w pikniku integracyjnym zaprasza wszystkich.

Absolwenci bytomskiej budowlanki organizują imprezę – zapraszają wszystkich!

-Serdecznie zapraszamy wszystkich – nie tylko uczniów, nauczycieli czy absolwentów.  Piknik, który organizujemy ma charakter integracji lokalnej. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Będą zawody sportowe, występy artystyczne, animacje dla dziecię, DJ. Chcemy w ten sposób wypromować naszą szkołę i stowarzyszenie absolwentów. Robimy to po to, by przywrócić trochę wspomnień. Lata spędzone w budowlance były wspaniałe – mamy sentyment do tego miejsca – mówi nam Dawid Garbacki wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów Państwowych Szkół Budownictwa w Bytomiu.

Piknik Stowarzyszenia Budowlanki rozpocznie się w sobotę o godzinie 10.00 przy ulicy Powstańców 10 w Bytomiu. Zaplanowano mnóstwo atrakcji – a wstęp na wydarzenie jest wolny. Patronat nad imprezą objął prezydent Bytomia Mariusz Wołosz oraz Polonia Bytom.