Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Akcja „Bezpieczne Piekary” już dziś!

Autor: w dniu 2023-09-28

Już dziś kolejna edycja akcji "Bezpieczne Piekary". Najmłodsi będą mieć okazję, by zgłębić informacje o bezpieczeństwie na drodze, ale profilaktyka to nie wszystko, bo czeka na nich także dobra zabawa.
28 września Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich rusza z kolejną akcją profilaktyczną dla dzieci pod hasłem "Bezpieczne Piekary".
W ramach tej inicjatywy na deskach MDK-u wystąpi Centrum Uśmiechu z programem "Bezpiecznie na drodze", by wykonać, wspólnie z publicznością, swoje utwory tematyczne, w tym m.in."Światła drogowe"

-Akcja profilaktyczna "Bezpieczne Piekary" jest akcją cykliczną, prowadzoną przez Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich już od wielu lat, a z roku na rok przyłącza się do niej coraz więcej instytucji, służb czy partnerów. Zapewne emocjonującym, a przede wszystkim edukacyjnym elementem tego wydarzenia będzie koncert Centrum Uśmiechu z programem "Bezpiecznie na drodze", czyli będziemy edukować dzieci w towarzystwie muzyki. Ta akcja jest doskonałym przykładem wspólnego działania na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa najmłodszych mieszkańców Piekar Śląskich – mówiła Grażyna Michella z Miejskiego Domu Kultury, który jest głównym organizatorem wydarzenia.

Początek akcji o godzinie 9:30.