Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Akcja „Choinka” w Nadleśnictwie Świerklaniec

Autor: w dniu 2022-12-19

Zabrało choinek w nadleśnictwie. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pierwszy dzień akcji sprzedażowej w Nadleśnictwie Świerklaniec. Dziś dzień numer dwa i kolejna świeża dostawa chodliwego przed świętami towaru.

Tradycyjna, przedświąteczna akcja sprzedaży choinek w Nadleśnictwie Świerklaniec rozpoczęła się w sobotę, 17 grudnia i potrwa do piątku, 23 grudnia.

-Choinki przede wszystkim są ekologiczne – żywe, świeże, nieplastikowe. Pachną lasem, no i są w przystępnej cenie. Pozyskujemy je z tzw podszytów czyli z dolnego pietra drzewostanu – na pewno nasze lasy nie cierpią z powodu przedświątecznej wycinki – mówi nam Justyna Grzeszczyk z Nadleśnictwa Świerklaniec.

Pierwsze choinki prosto z lasu trafiły już do domów nowych właścicieli:

– W Nadleśnictwie świeże są choinki. Kupuję tutaj co roku i jestem zadowolony z ich kondycji – to opinia jednego z klientów. Zawsze wybieram choinkę żywą – bo pachnie! Nie ukrywam, że cena również ma znaczenie. A tutaj ceny są konkurencyjne – wtórowała mu inna zadowolona klientka.

Tradycyjna, przedświąteczna akcja sprzedaży choinek potrwa w Nadleśnictwie Świerklaniec do piątku – od godziny 8.00 do 16.00. Podobne akcje organizowana są także w innych nadleśnictwach.