Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Autokarem z Gliwic do Lyonu? Uruchomiono nowe połączenie

Autor: w dniu 2023-04-08

Jeden z popularnych przewoźników uruchomił połączenie z Gliwic do Lyonu. Niebawem będzie można też dojechać do innych, francuskich miast. 

Od 4 kwietnia z gliwickiego Centrum Przesiadkowego pojedziemy przez Czechy i Niemcy na południe Francji. Flixbus uruchomił linię międzynarodową N1315, która na razie zawozi pasażerów do Lyonu, a od 27 kwietnia – także do Avignionu i Montpellier.

Autokarem do Lyonu z CP Gliwice

Charakterystyczny zielony autokar odjeżdża z CP Gliwice do Lyonu codziennie o godz. 8.35, ze stanowiska 20. Podróż trwa niemal dobę. Trasa wiedzie przez Nysę, Kłodzko, Polanicę-Zdrój, Kudowę-Zdrój, Náchod, Hradec Králové, Pragę, Pilzno, Norymbergę, Heilbronn, Kornwestheim, Leonberg, Karlsruhe, Strasburg, Colmar, Miluzę, Belfort i Chalon-sur-Saône. Przystankiem końcowym jest dworzec Lyon Perrache (galeria D).

Autokar powracający z Lyonu będzie pojawiać się w Centrum Przesiadkowym Gliwice codziennie ok. godz. 21.30. Z CP pojedzie następnie do Krakowa (przez Zabrze i Katowice).

Uwaga! Od 27 kwietnia międzynarodowa linia N1315 jadąca do Francji zostanie wydłużona – po Lyonie autokar zawita również do Avignionu i Montpellier. Więcej informacji na flixbus.pl.