Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Awantura na Osiedlu Tysiąclecia. W mieszkaniu znaleziono narkotyki

Autor: w dniu 2023-12-01

Zaczęło się od zgłoszenia, które mówiło o awanturze w jednym z mieszkań na terenie Osiedla Tysiąclecia. Potem okazało się, że sprzeczka między dwoma mężczyznami to nie wszystko…

Dyżurny katowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z bloków na Osiedlu Tysiąclecia doszło do kłótni oraz szarpaniny pomiędzy dwoma mężczyznami. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci Oddziału Prewencji Policji Katowice. Potwierdzili, że pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki, ale to nie wszystko.

Gdy mundurowi wykonywali swoje czynności, w mieszkaniu 30-latka znaleźli narkotyki. Podczas przeszukania zabezpieczono 8 działek dilerskich marihuany, 36 działek dilerskich amfetaminy, 47 tabletek ecstasy, ponad 90 działek dilerskich 2 C-B i wszystko, co niezbędne do porcjowania narkotyków

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Sprawę przejęli policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej katowickiej komendy. Podejrzanemu przedstawiono, jak informuje katowicka policja, zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Na czas trwającego postępowania mężczyzna został objęty policyjnym dozorem i dwa razy w tygodniu musi się zgłaszać w komisariacie. Zastosowano również poręcznie majątkowe w kwocie 3 tys. zł. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.