Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Bajkowe Zacisze ze Stowarzyszeniem Lepsie Życie i WTZ

Autor: w dniu 2024-05-09

Kino Zacisze organizuje wydarzenie pod nazwą "Bajkowe Zacisze". Organizatorzy przygotowali szereg zabaw i atrakcji, a chętni mogą wziąć udział w seansie filmowym, podczas którego wyświetlony zostanie film animowany pod tytułem "Ucieczka ze zwierzowersum".

Wydarzenie familijne pod nazwą "Bajkowe Zacisze" odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 maja. Dla gości przygotowano darmowe zabawy, aktywności i konkursy, a potem chętni, którzy zakupią bilet, mogą wybrać się na wyjątkowy pokaz animowanego hitu pod tytułem "Ucieczka ze zwierzowersum".

Wśród partnerów wydarzenia są między innymi Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, Kolejkowo, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Piekar Śląskich czy Stowarzyszenie lePsie życie.

-Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla dzieci i całych rodzin – Bajkowe Zacisze, które odbędzie się 11 maja w kinie Zacisze. Od godziny 13:00 gry, zabawy i animacje dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, a o godzinie 14:15 premierowy pokaz bajki "Ucieczka ze zwierzowersum". W tym dniu nasze kino odwiedzą też goście specjalni. Będziecie mogli się spotkać i porozmawiać z wolontariuszami Stowarzyszenie lePsie życie. Będą też dwa pieski – Cola i Filus, które już znalazły kochającą rodzinę. Można przynieść karmę, żwirek, środki higieniczne, które wolontariusze zabiorą dla swoich podopiecznych w Miedarach. W holu kina będzie również stoisko Warsztatów Terapii Zajęciowej z kiermaszem pięknych dzieł wykonanych przez podopiecznych WTZ w Piekarach Śląskich. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Na seans bajki "Ucieczka ze zwierzowersum" obowiązują bilety dostępne w kasie kina oraz na www.kinozacisze.pl – informuje Anna Kubala z kina Zacisze.