Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Bezpieczny senior, czyli nowy projekt na rzecz osób starszych

Autor: w dniu 2024-01-23

Piekarscy radni realizują wspólnie projekt pod nazwą "Bezpieczny senior". Chcą w jego ramach podzielić się z osobami niezbędną wiedzą, dzięki której można uniknąć problemów w życiu codziennym.
Radni Rady Miasta Piekary Śląskie Marcin Felderhoff i Daniel Pliszka organizują wspólnie projekt "Bezpieczny senior". Wszystko po to, by przybliżyć osobom starszym zagadnienia związane z podstawowymi prawami konsumentów i cyberbezpieczeństwem.

Bezpieczny senior w Piekarach Śląskich

Piekarski radny Marcin Felderhoff poinformował w mediach społecznościowych, że razem z radnym Danielem Pliszką, który w poprzednich latach prowadził projekt "Technologia nie taka straszna" realizują wspólnie projekt pod nazwą "Bezpieczny senior".
Często to nasi Rodzice, Dziadkowie muszą stawić czoła problemom konsumenckim. Chcemy im przekazać wiedzę nt. podstawowych praw konsumentów, ze szczególnym naciskiem na cyberbezpieczeństwo oraz oszustwa w internecie – informuje Felderhoff.
Podczas planowanych spotkań organizatorzy chcą pokazać, że korzystanie z internetu może być przyjemne i pożyteczne, a przede wszystkim bezpieczne. Innym zagadnieniem będą wyłudzenia "na wnuczka", a projekt "Bezpieczny senior" będzie, jak zapowiada Felderhoff, dalej się rozwijał. Szczegóły dotyczące projektu można śledzić w mediach społecznościowych: