Teraz gramy:

Title

Artist
Background

BMW uderzyło w kobietę i jej 3-letniego syna

Autor: w dniu 2023-09-01

BMW wjechało z dużą prędkością na przejście dla pieszych, kiedy paliło się dla nich zielone światło. Samochód uderzył wtedy w kobietę i jej trzyletniego syna. 

Kierujący BMW 27-latek wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Rozpędzone auto wjechało w kobietę i jej synka. Obje z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala.

BMW uderzyło w kobietę i jej 3-letniego syna

Sprawą wypadku, do którego doszło w środę, 30 września na ul. Lubelskiej w Puławach zajmują się policjanci. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń oraz zabezpieczonego monitoringu miasta Puławy wynika, co widać na materiale wideo, że kierujący BMW wjechał na oznakowane przejście dla pieszych, choć sygnalizator pokazywał dla nich zielone światło.

Kobieta i jej dziecko zostali potrąceni. Siła uderzenia była tak duża, że matka i jej syn w ułamku sekundy znaleźli się w powietrzu. 22-latka i 3-latek z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Kierującym BMW okazał się 27-latek. Został natychmiast zatrzymany przez puławskich policjantów. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu. Pobrana została od niego krew do badań na zawartość innych środków odurzających.