Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Boisko TS Tarnowiczanka jak nowe!

Autor: w dniu 2023-07-10

Boisko Towarzystwa Sportowego Tarnowiczanka wygląda jak nowe. Wszystko dzięki pracom przeprowadzonym w ramach Budżetu Obywatelskiego. 
Boisko Towarzystwa Sportowego Tarnowiczanka przeszło metamorfozę, której nie da się nie zauważyć. Przeprowadzenie prac było możliwe zarówno dzięki wygranej w tegorocznym Budżecie Obywatelskim Miasta Tarnowskie Góry, jak i miejskiej dotacji oraz sponsorom.

Boisko TS Tarnowiczanka przeszło metamorfozę

Dzięki pracom polegającym na wertykulacji, piaskowaniu, dosiewce, nawożeniu oraz budowie automatycznego nawadniania, a także – jak podkreślają przedstawiciele klubu – wolontariuszom i ciężkiej pracy – zawodnicy Tarnowiczanki w nowym sezonie będą grali na odnowionym i nawodnionym ekologicznie boisku. Metamorfoza robi wrażenie, co widać na zdjęciach sprzed i po zakończeniu prac:

Boisko TS Tarnowiczanka przed przeprowadzeniem prac

Boisko TS Tarnowiczanka po przeprowadzeniu prac

Budowa automatycznego systemu nawadniania boiska sportowego wraz z technologią oszczędzającą wodę kosztowała w sumie 80 tysięcy złotych, z czego 70 tysięcy złotych na ten cel przeznaczyło miasto.
Piłkarze nie ukrywają swojego zadowolenia z efektu przeprowadzonych prac, a w czwartek o godzinie 18.00 zapraszają na trening otwarty:
"Zapraszamy na otwarty trening w najbliższy czwartek godz. 18.00, ul. Śniadeckiego 1 TG- Park Repecki. Kontakt do trenera pierwszego zespołu: 668 001 911″ –  zachęcają