Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Borkowski: Czy wyobraża Pan sobie sytuację, w której Koalicja Obywatelska nie skorzysta z takiej okazji, pozwolimy na to, żeby PiS współrządził naszym miastem? No nie ma mowy

Autor: w dniu 2023-12-28

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Łukasz Borkowski, katowicki radny (PO). W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o trendach demograficznych, Strefie Płatnego Parkowania w Katowicach, prezydencie Marcinie Krupie, środkach z KPO, Muzeum Śląskim, siedzibie Ministerstwa Przemysłu, ulicy Wisławy Szymborskiej w Katowicach i sytuacji w mediach publicznych.

-W sytuacji, w której najpierw odbiliśmy województwo z rąk PiS-u, odbiliśmy kraj z rąk PiS-u, dwa miesiące temu Koalicja 15 Października wygrała wybory, rządzi w kraju i teraz pojawiła się okazja, żeby odbić Katowice z rąk PiS-u. Czy wyobraża Pan sobie sytuację, w której Koalicja Obywatelska nie skorzysta z takiej okazji, pozwolimy na to, żeby PiS współrządził naszym miastem? No nie ma mowy – mówi na temat zmian, które zaszły w stolicy regionu gość dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary Łukasz Borkowski, katowicki radny (PO).

-W ramach tej koalicji będziemy dyskutować, omawiać wszystkie sprawy miasta, tak, żeby tam, gdzie się da mówić jednym głosem, a tam, gdzie są różnice – zawierać kompromisy – dodaje w dalszej części dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę.