Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Brodacze uzbierali sporą sumę na szpital. Podsumowano akcję

Autor: w dniu 2023-06-14

Tarnogórskie Spotkanie Brodaczy, które odbyło się 3 czerwca w pubie Beczka w Tarnowskich Górach, pozwoliło uzbierać sporą sumę na rzecz szpitala. 

Organizatorzy spotkania postanowili, że będzie ono okazją do tego, by kolejny raz wesprzeć placówkę medyczną. Cel był jasny.

– Impreza jest połączona z akcją charytatywną. W tym roku zbieramy na pediatrię Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach.  Będzie koncert, barber, grill –  no i oczywiście licytacje. Mamy kilka fajnych perełek! 3 czerwca, Beczka Pub Tarnowskie Góry – zapraszam wszystkich! Tak na prawdę nie liczy się długość brody, tylko wielkie serce – zapowiadał Michał Orłowski, pomysłodawca wydarzenia.

Fotel barberski, licytacje i koncert. Podczas zeszłorocznej edycji na rzecz dzieci zgromadzono kwotę 7000 złotych. Jak było w tym roku?

-Licytacje przeszły nasze wszelkie oczekiwania. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy byli. Wszystkim zaangażowanym w organizację. Przypominam, że zbieraliśmy na Wielospecjalistyczny Szpital w Tarnowskich Górach, na oddział pediatryczny. Myślę, że udało nam się zebrać sporo pieniędzy i dobrze je zagospodarujemy. Chciałbym Wam podziękować za wielkie serducha i do zobaczenia za rok – mówi Orłowski.

Jak przebiegało wydarzenie i ile pieniędzy zdołano uzbierać?

Ostatecznych wyliczeń dokonano 11 czerwca. Według informacji, które otrzymaliśmy, zdołano zgromadzić 11 tysięcy złotych!