Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Brutalne pobicie podczas Sosnowiec Fun Festival 2024. Zatrzymano nastoletnich sprawców

Autor: w dniu 2024-06-12

Sosnowieccy kryminalni zatrzymali trzech nastolatków, którzy na terenie Sosnowca brutalnie pobili 28-letniego mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł w szpitalu. Cała trójka została umieszczona w policyjnej izbie dziecka. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

W niedzielny wieczór sosnowieccy policjanci zostali powiadomieni o tym, że w Sosnowcu przy ulicy Zaruskiego – w rejonie stadionu – doszło do pobicia mężczyzny. Przybyli na miejsce mundurowi zastali nieprzytomnego 28-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju z obrażeniami ciała.

Mężczyzna w stanie krytycznym został przetransportowany do szpitala, a policjanci podjęli niezbędne działania, by ustalić okoliczności tego zdarzenia i zatrzymać sprawców.

W wyniku skrupulatnych ustaleń sosnowieccy policjanci następnego dnia zatrzymali trzech 16-letnich mieszkańców Sosnowca, którzy brutalnie zaatakowali i pobili 28-latka. Niestety, obrażenia jakich doznał 28-latek były na tyle poważne, że zmarł dziś w szpitalu, o czym poinformował prezydent Sosnowca Arkadusz Chęciński.

Nastoletni sprawcy pobicia ze skutkiem śmiertelnym nieletni odpowiedzą przed sądem. Wszczęto postępowanie, którego celem jest wyjaśnienie wszystkich szczegółowych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.