Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Był pijany. Świadkowie nie pozwolili mu jechać autem

Autor: w dniu 2023-12-03

Świadkowie powiadomili policję o mężczyźnie, który według nich mógł prowadzić auto pod wpływem alkoholu. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce potwierdzili te przypuszczenia, ale kierowca za wszelką cenę chciał uniknąć odpowiedzialności. 

Policjanci zostali poinformowani o zatrzymaniu kierowcy, który najprawdopodobniej prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Gdy wywiadowcy przyjechali na jeden z parkingów sklepowych przy ulicy Suchej, czekało na nich dwóch mężczyzn.

Widzieli oni, jak na parking przy sklepie spożywczym podjechał samochód. Wysiadł z niego kierowca, którego zachowanie wskazywało, że jest pod wpływem alkoholu. Chwiejnym krokiem poszedł do pobliskiego sklepu. Kiedy wrócił świadkowie jego zachowania nie pozwolili mu odjechać i powiadomili o tym zajściu policjantów.

Mundurowi szybko potwierdzili przypuszczenia świadków. Okazało się, że 43-letni obywatel Ukrainy miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Gdy policjanci poinformowali go, że popełnił przestępstwo, próbował przekupić ich… dwoma butelkami alkoholu, które dopiero co kupił.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty za jazdę na "podwójnym gazie" i próbę przekupstwa. Prokuratura objęła go policyjnym dozorem.