Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Piekarski Jarmark Świąteczny już niebawem!

Autor: w dniu 2023-12-03

Jarmark Świąteczny połączony z występami muzycznymi odbędzie się już niedługo przed Miejskim Domem Kultury w Piekarach Śląskich. Co przygotowali organizatorzy wydarzenia? 

6 grudnia, od 14.00 do 18.00 przed Miejskim Domem Kultury przy ulicy Bytomskiej 73 w Piekarach Śląskich odbędzie się familijne spotkanie ze Św. Mikołajem, połączone z Jarmarkiem Świątecznym. Nie zabraknie stoisk z rękodziełem, prezentami świątecznymi i bożonarodzeniowymi przysmakami.

Wydarzenie będzie okazją do zakupu wyjątkowych prezentów i wspólnego spędzenia czasu w świątecznej atmosferze. Przed siedzibą MDK ustawiona jest już od kilku dni świąteczna skrzynka na listy, do której dzieci wraz z opiekunami mogą wrzucać korespondencję skierowaną do Świętego Mikołaja.

Napisz list do św. Mikołaja i wrzuć do skrzynki przed MDK!

Spotkanie stanie się okazją, by zaśpiewać kolędy wspólnie z zespołem proWOKALni, ale to nie wszystko, bo chętni będą mogli – w specjalnej, świątecznej scenerii – zrobić sobie rodzinne zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje i animacje.

Na wydarzenie zapraszają Sława Umińska-Kajdan – Prezydent Piekar Śląskich oraz Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich.