Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Bytom: Blisko 1400 zapisanych zawodników – może być więcej!

Autor: w dniu 2023-09-11

Blisko 1400 zapisanych zawodników, gwarantowane emocje sportowe i cenne nagrody – tak na kilka dni przed startem prezentuje się 14 PKO Bytomski Półmaraton. Bieg rozpocznie się w sobotę punktualnie o godzinie 11.00.

14 PKO Bytomski Półmaraton to jeden z biegów tworzących PKO Koronę Śląskich Półmaratonów. Aby ją zdobyć, trzeba ukończyć minimum 4 z 6 wskazanych biegów. Najbliższy – organizowany w Bytomiu Miechowicach, wystartuje 16 września. Zapisy elektroniczne zostały zakończone.

-Wczoraj o godzinie 22.00 wyłączyłem zapisy elektroniczne. Na chwilę obecną mamy zapisanych 1378 osób. Biuro zawodów, jak co roku, będzie czynne w Atrium Plejada. Parkiety startowe  można odbierać w czwartek i piątek od godziny 10.00 do godziny 20.00. W te dni przyjmowane będą także zapisy zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. W sobotę wydawane będą tylko pakiety – nie będzie możliwości zapisu na bieg – mówi nam Michał Napierała, dyrektor Bytomskiego Półmaratonu.

Wśród osób, które ukończą marsz nordic walking oraz bieg na pełnym i średnim dystansie w przepisowym czasie, zostanie rozlosowana nagroda główna – samochód osobowy Toyota Aygo X. Będą też statuetki, medale i inne cenne nagrody. Radio Piekary kibicuje wszystkim zawodnikom oraz patronuje wydarzeniu.