Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Bytom: Przejazd na Węglowej będzie nieprzejezdny [OBJAZDY]

Autor: w dniu 2023-07-12

Urząd Miejski w Bytomiu informuje o utrudnieniach dla kierowców, z którymi muszą liczyć się od piątku, 14 lipca. Jest to związane z pracami na ulicy Węglowej. 

Trwa przebudowa torowiska tramwajowego z centrum Bytomia do zajezdni w Stroszku. W ramach prowadzonych prac modernizacyjnych od piątku 14 lipca rozpocznie się przebudowa przejazdu drogowo-tramwajowego przez ulicę Węglową, który na czas realizowanych robót będzie zamknięty.

Przejazd na Węglowej będzie niedostępny. Wyznaczono objazdy

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Węglowej będą musieli korzystać z przygotowanych objazdów. Jadący od strony ul. Strzelców Bytomskich, aby dojechać do ul. Węglowej będą musieli skorzystać z objazdu al. Jana Nowaka Jeziorańskiego (wjazd na obwodnicę w kierunku na Opole), a następnie ulicą Celną i Zachodnią do ul. Węglowej.

Z kolei ci udający się w kierunku ul. Strzelców Bytomskich od strony ul. Topolowej i Węglowej będą musieli skorzystać z objazdu ul. Zachodnią, Celną i Dąbrowa Miejska w kierunku do Ronda Solidarności.

Objazdy przedstawiono na poniższej mapie:

Prace związane z przebudową przejazdu drogowo-tramwajowego powinny zakończyć się, jak informuje bytomski magistrat, do poniedziałku 24 lipca.

Fot. UM Bytom