Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Chcesz koszulkę 4. PKO Piekarskiego Półmaratonu? To ostatni termin

Autor: w dniu 2023-06-21

Ci, którzy chcą pobiec w 4. PKO Piekarskim Półmaratonie lub Nocnej zaDyszce, ale zależy im na koszulce, mają ostatnią szansę, by ją zamówić ją wraz z pakietem startowym.

Tylko do 22 czerwca można zapisać się na 4. PKO Piekarskiego Półmaratonu połączony z Nocną zaDyszką (bieg na 10 km) w niższej cenie. Ponadto jest to ostatni termin na zamówienie pakietu z koszulką biegową.

Koszulka 4. PKO Piekarskiego Półmaratonu – ostatnia szansa

Największe w mieście wydarzenie biegowe odbędzie się w sobotę, 22 lipca. Organizatorami są Miasto Piekary Śląskie, Stowarzyszenie APN Olimpia Piekary Śląskie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz Stowarzyszenie Lecymy Durś. Chętni mogą zapisywać się za pośrednictwem strony internetowej elektronicznezapisy.pl. Taniej można zrobić to tylko do 22 czerwca 2023 r. W ostatnich dniach zaprezentowana została koszulka, na którą można zdecydować się wraz z rozszerzonym pakietem startowym:

Wśród uczestników rywalizacji, którzy ukończą zmagania rozlosowane zostaną:

  • wycieczka dla 2 osób do Hiszpanii, ufundowana przez Miejskie Centrum Informacji i Turystyki z Piekar Śląskich.
  • dwa samochody na weekend ufundowane przez Skoda Auto Śliwka.

Czemu warto rozważyć start? Bo wydarzenie organizowane 22 lipca o godzinie 21.00 jest wyjątkowe. Setki biegaczy zgromadzą się tego dnia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 3, by wspólnie pokonać wyznaczoną trasę. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wystartować zarówno w zawodach na dystansie 21,0975 km (Piekarski Półmaraton), jak i w towarzyszącym im biegu pod nazwą Nocna zaDyszka, którego dystans wyniesie 10 km. Podczas imprezy w godzinach popołudniowych przewidywane są również konkurencje biegowe dla najmłodszych pasjonatów sportu.

W ramach opłaty każdy uczestnik otrzyma:

  • Pakiet podstawowy zawiera: numer startowy, elektroniczny pomiar czasu, medal, opiekę medyczną, posiłek po biegu, dodatkowe niespodzianki od Organizatorów i Partnerów, możliwość skorzystania z depozytu, punktu odżywczego oraz 2 punktów z wodą na trasie biegu.
  • Pakiet z koszulką zawiera: całą zawartość ujętą w pakiecie podstawowym wraz z pamiątkową koszulką.

UWAGA! Koszulkę do każdego pakietu można dokupić tylko do dnia 22.06.2023 r.

Wśród uczestników rywalizacji, którzy ukończą zmagania rozlosowana zostanie wycieczka dla 2 osób, ufundowana przez Miejskie Centrum Informacji i Turystyki z Piekar Śląskich.

4. PKO Piekarski Półmaraton jest trzecim z biegów realizowanych w 2023 roku w ramach PKO Korony Śląskich Półmaratonów.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Sława Umińska-Duraj – Prezydent Miasta Piekary Śląskie. Radio Piekary jest jego patronem medialnym.

Regulamin 4. PKO Piekarski Półmaraton