Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Child Alert odwołany. 11-latka z Sosnowca odnaleziona.

Autor: w dniu 2023-08-07

Policja poinformowała o odwołaniu Child Alert, który ogłoszono wczoraj wieczorem po zaginięciu 11-letniej Wiktorii z Sosnowca. Dziewczynka wyszła z domy w sobotę wieczorem i ślad po niej zaginął. Policja nie ujawnia szczegółów na temat sprawy. Poinformowano jedynie, że dziecko zostało odnalezione.

Przypomnijmy, że 11-letnia Wiktoria z Sosnowca w sobotę wieczorem wyszła z domu wyrzucić śmieci i ślad po niej zaginął, a jej telefon był nieaktywny. Rozpoczęły się zakrojone na dużą skalę poszukiwania, a wczoraj wieczorem ogłoszona Child Alert.

Dzisiaj rano alarm odwołano, a rzeczniczka śląskiej policji, Sabina Chyra – Giereś przekazała nowe informacje.

Dziecko żyje, jednak ze względu na jego dobro nie informujemy o żadnych szczegółach jej odszukania. Działania policji polegały przede wszystkim na przeczesywaniu terenu, gdzie była widziana po raz ostatni, policjanci docierali również do świadków, z którymi miała ostatnio kontakt, próbowali dotrzeć też do nagrań z monitoringu, został ogłoszony też child alert, by informacja dotarła do wielu ludzi, mogących nam pomóc. Nie informujemy, czy dziewczynka jest już w domu – mówi Sabina Chyra – Giereś.