Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ciało młodej kobiety na wysypisku śmieci

Autor: w dniu 2023-05-18

Wstrząsające odkrycie na terenie wysypiska, a dokładnie – jak uściśliła dane policja – sortowni odpadów. Znaleziono tam ciało młodej kobiety. 

Zwłoki młodej kobiety odnalezione na terenie sortowni odpadów. Makabrycznego odkrycia dokonano w środę, 17 maja, około 18.00 we wsi Sobuczyna w gminie Poczesna.

Ciało młodej kobiety na wysypisku śmieci

Informację jako pierwszy podał serwis internetowy kłobucka.pl, a doniesienia potwierdziła w rozmowie z Marcinem Hirnykiem asp.sztab. Barbara Poznańska – oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, która uściśliła podawane początkowe doniesienia.
-Wczoraj około godziny 18.00 w Sobuczynie przy ulicy Konwaliowej – na terenie sortowni odpadów komunalnych – ujawniono zwłoki nieznanej kobiety. Prokurator zarządził wykonanie sekcji zwłok. Sprawę badają częstochowscy śledczy – mówi asp. szt. Poznańska.
Obecnie nie wiadomo, kim jest kobieta, jak mówi się nieoficjalnie, w wieku około 45 lat. Nie są również znane okoliczności, w jakich odnaleziono ciało. Jutro ma odbyć się sekcja zwłok, która powinna przynieść odpowiedzi na szereg pytań dotyczących odnalezionej denatki.
Do sprawy jeszcze wrócimy.