Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ciało nastolatka odnalezione w centrum miasta. Zlecono sekcję zwłok

Autor: w dniu 2023-06-25

Służby prowadzą działania związane z odnalezieniem ciała nastoletniego chłopaka, które znajdowało się w centrum miasta. Na tę chwilę nie wiadomo, co przyczyniło się do jego zgonu. 

Ciało 17-letniego chłopaka zostało odnalezione w sobotni ranek na ulicy Stanisława w Katowicach. Odkrycia dokonali przypadkowi przechodnie. Na tę chwilę nieznane są okoliczności zgonu chłopaka.

Denat to mieszkaniec Chorzowa. Wstępne oględziny ciała nie przyniosły odpowiedzi na pytania dotyczące przyczyny zgonu. Nie odnaleziono żadnych obrażeń. Kluczowe będą wyniki zleconej na poniedziałek sekcji zwłok. Działania podejmowane przez śledczych będą zmierzać też ku odnalezieniu odpowiedzi na pytania dotyczące tego, co chłopak robił w nocy z piątku na sobotę.

Ma być sprawdzone między innymi to, czy nie bawił się w jednym z okolicznych klubów, gdyż ciało odnaleziono niedaleko ulicy Mariackiej, czyli deptaka, przy którym znajduje się wiele lokali, które wieczorami odwiedzane są przez osoby spragnione zabawy. Śledczy biorą pod uwagę szereg hipotez – zażycie środków odurzających, wypadek i udział osób trzecich.