Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Cztery ciągniki skradzione. Czy ktoś je widział?

Autor: w dniu 2022-12-13

Kradzież czterech ciągników siodłowych marki DAF jest sprawą, którą zajmuje się obecnie Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śląskim. Funkcjonariusze szukają świadków.

Policjanci z Wodzisławia Śląskiego szukają osób, które mogą mieć informacje w sprawie lub nagrania z kamery samochodowej z początku grudnia. Niewykluczone, że będą pomocne w rozwikłaniu zagadki.

Cztery ciągniki zostały skradzione z parkingu

Policjanci Wydziału Kryminalnego wodzisławskiej policji prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim czynności śledztwa w sprawie kradzieży 4 ciągników siodłowych marki DAF, do której doszło w dniu 2 grudnia. Cztery samochody zniknęły z parkingu przy ulicy Kokoszyckiej w Wodzisławiu Śląskim. Śledczy ustalili dotąd, że sprawcy odjechali skradzionymi pojazdami autostradą A1 w kierunku Pyrzowic.

Wszystkie osoby, które w dniu 2 grudnia w godzinach od 23.00 do 2.00 podróżowali śląskim odcinkiem autostrady A1 od węzła w Świerklanach do Pyrzowic i mają nagranie z samochodowego wideorejestratora, są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim osobiście, telefonicznie: 47 85 55 266, 47 85 55 210 lub e-mail: kryminalny@wodzislaw.ka.policja.gov.pl, rzecznik@wodzislaw.ka.policja.gov.pl

Źródło i zdjęcie: KPP Wodzisław Śląski