Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Daniec i Wójcik wejdą na ring!

Autor: w dniu 2023-11-19

Niebawem premiera widowiska, które stanie się okazją do spotkania jednych z najbardziej rozpoznawalnych kabareciarzy w Polsce. "Daniec kontra Wójcik " będzie do zobaczenia w hali Arena Będzin. 

Wydarzenie organizowane 19 stycznia 2024 roku w Hali Arena Będzin będzie premierowym pokazem spektaklu kabaretowego "Daniec kontra Wójcik". Rozpocznie ogólnopolską trasę, podczas której zmierzą się ze sobą – na monologi, piosenki i parodie – dwaj wyjątkowi satyrycy i kabareciarze: Marcin Daniec i Michał Wójcik.

Organizatorzy podkreślają, że obaj artyści kochają sport, więc nie mogło być inaczej – spotkają się na kabaretowym "ringu".

"Nawiasem mówiąc, patrząc na ich bogaty dorobek artystyczny, liczne nagrody i uznanie publiczności, do tej pory się dziwimy, że kabaret nie jest dyscypliną olimpijską. Szczególnie, że obaj są mistrzami monologów, piosenek i skeczów" – mówią organizatorzy.

Artyści – podobnie jak ma to miejsce w świecie sportu – nie wyjdą na "ring" sami. Każdy z nich zaprosił gości. Podczas PREMIERY będą to Robert Janowski i Piotr Pręgowski. W wykonaniu piosenek wykonawcom towarzyszyć będzie specjalnie stworzony na tę okazję skład muzyków: "Ring Wolny". Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ferdyn.