Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Diabeł w Tarnowskich Górach. Miasto stanie się planem filmowym

Autor: w dniu 2023-01-22

Zbliża się czas, kiedy Tarnowskie Góry staną się planem filmowym najnowszej produkcji z udziałem Eryka Lubosa. Poznajemy szczegóły przedsięwzięcia.

Tarnowskie Góry przez dwa tygodnie będą planem filmowym. Miasto odwiedzi były mieszkaniec Eryk Lubos, by wspólnie z ekipą filmowców kręcić zdjęcia do filmu kryminalnego "Diabeł".

Tarnowskie Góry planem filmu "Diabeł"

Ekipa filmowa rozpocznie pracę 2 lutego, a władze Tarnowskich Gór nie mają wątpliwości, że będzie to dla miasta ogromna promocja. Równocześnie trzeba pamiętać o tym, że na czas realizacji poruszanie się po Tarnowskich Górach może być utrudnione:

-Głównie w centrum Tarnowskich Gór będą plany filmowe. Zaczniemy od ulicy Katarzyny i tam rzeczywiście od czasu, kiedy robi się już szaro, czyli mniej więcej od godziny 15.00 ekipa filmowa będzie kręcić swoje sceny – dość intrygujące i… dość nieprzyjemne. Wszystkich mieszkańców tamtejszych zawiadomimy. Dostaną od nas informacje, ulotki. Ruch będzie utrudniony. Będziemy też prosili o zabranie samochodów – zapowiada Ewa Kulisz, rzeczniczka Urzędu Miasta w Tarnowskich Górach.

Mieszkańcy o ewentualnych zamknięciach ulic mają być informowani na bieżąco – przynajmniej dwa dni wcześniej. Będą również informacje o kręceniu scen nocnych, co wiąże się chociażby z doświetleniem planu filmowego przez reflektory.

-Oprócz tego, że zajęte będą wybrane ulice i chodniki (wybrane, nie całe miasto) to na przykład będą takie dni, kiedy część miasta będzie oświetlana bardzo silnymi reflektorami, więc wieczorem będzie czasem tak, jak w dzień – dodaje Kulisz.

Film sensacyjny z Tarnowskimi Górami w tle został dofinansowany przez tamtejszy magistrat. W kinach dostępny będzie jesienią.


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.