Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Diecezja Sosnowiecka zachęca do uporządkowania sfery seksualnej

Autor: w dniu 2024-02-19

Problemy związane z seksualnością nie od dziś są zagadnieniem poruszanym przez przedstawicieli Diecezji Sosnowieckiej. Był tam pewien ksiądz, któremu zagadnienie było bliskie, a teraz jest propozycja, by uczestniczyć w rekolekcjach pod nazwą "Wolny, aby kochać". Dla kogo jest ta propozycja?

Wojownicy Maryi to wspólnota, która – jak przybliżają jej przedstawiciele – zawiązała się podczas odbywających się cyklicznie otwartych spotkań formacyjnych dla mężczyzn, odbywających się w Lądzie. Jej założycielem jest ks. Dominik Chmielewski SDB. Przedstawiciele tej organizacji funkcjonujący w Sosnowcu zapraszają chętnych, w dniach 15-16.03.2024, którzy chcieliby uporządkować swoją sferę seksualną. W tym celu organizowane są rekolekcje pod nazwą "Wolny aby kochać", a prowadzącym jest ks. Roman Patyk. Rekolekcje odbędą się w Domu SZILO w Czeladzi.

Uporządkowanie sfery seksualnej. Zajęcia w Diecezji Sosnowieckiej

Warsztaty w ramach rekolekcji, jak informują organizatorzy, poprowadzą małżeństwa z Fundacji Farma Serca Małgorzata i Krzysztof Nycz oraz Agnieszka i Sylwester Baczkowscy, a z fundacji "Boski Projekt" s. Bartłomieja Magdalena Sobczyk CSIC. Chętni mogą zapisać się TUTAJ. Co piszą o zajęciach organizatorzy?

"Być może straciłeś już kontrolę nad swoim życiem, wiele godzin spędzasz przed komputerem w poszukiwaniu coraz to nowych obrazów i treści. Zamiast cieszyć się życiem, bawić się z twoimi dziećmi i spędzać czas rodzinnie, zbyt często zanurzasz się w świat wirtualnej samotności. Wiele razy powtarzałeś "Koniec. Nigdy więcej", a kilka dni później znowu jesteś w tej samej sytuacji. Sięgnij po konkretną pomoc i wejdź na drogę nawrócenia twojego serca do Boga. On uporządkuje twoją relację seksualną" – czytamy na stronie farmaserca.pl.

Jaki przekaz kierują do odbiorców organizatorzy spotkania? Szczegóły można znaleźć TU, zaś spotkanie jest przeznaczone szczególnie dla tych, którzy są świadomi uzależnienia od pornografii lub seksu i są zdecydowani, by uwolnić się od uzależnienia.