Teraz gramy:

Title

Artist
Background

DK-11 zablokowana w obu kierunkach [AKTUALIZACJA]

Autor: w dniu 2024-05-14

Czynnosci na miejscu zdarzenia drogowego (DK11), gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem radiowozu zostały zakończone o 17.30, kiedy całkowicie przywrócono ruch.
Dokladny przebieg zdarzenia zostanie ustalony przez śledczych. Udział w zdarzeniu bral 33-latek z Rudy Śląskiej, ktory prowadzil peugeota, natomiast radiowozem poruszal sie policjant z KPP w Lublińcu.
Obydwoje kierujący, jak informuje sierż. szt. Kamil Kubica z tarnogórskiej policji, na miejscu zostali przebadani na zawartość alkoholu – byli trzeźwi. Na miejscu oprócz policjantóww pracował także prokurator, który wykonal swoje czynności.
Wcześniej pisaliśmy:
Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na DK-11. Trasa zablokowana jest w obu kierunkach na wysokości Tarnowskich Gór.
Utrudnienia na DK-11 w Tarnowskich Górach. Ulica Zagórska jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach po zderzeniu radiowozu z peugeotem. Objazd wyznaczono przez ul. Tuwima. Oficer prasowy tarnogórskiej policji przekazał ok. 16.24, że wprowadzono ruch wahadłowy, zablokowany jest pas w kierunku Tworoga.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.