Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dni Piekar Śląskich za nami

Autor: w dniu 2024-05-20

Tegoroczne Dni Piekar Śląskich przeszły do historii. Wydarzenie zorganizowane w dniach 17-19 maja było pełne muzyki i dobrej zabawy. Na scenie zarówno znani i lubiani, rozpoznawalni artyści, jak i ci, którzy dopiero dają poznać się szerszemu audytorium.

Cyrko, Haja, Plan Be, Smolasty, Piersi – to artyści, którzy wystąpili dla tych, którzy odwiedzili 17 maja teren u stóp Kopca Wyzwolenia w Piekarach Śląskich. Wydarzenie dopełnili swoim występem tancerze Atomic Destination Team, zaś do późnych godzin trwało Hello Party. Chętni mogli skorzystać nie tylko z oferty gastronomicznej czy wesołego miasteczka, ale także z atrakcji, które przygotowaliśmy w naszym radiowym namiocie. Jak przebiegała zabawa?

Byliśmy razem z Wami podczas wszystkich trzech dni. Na terenie u stóp Kopca Wyzwolenia znajdowało się plenerowe studio Radia Piekary:

W sobotę, 18 maja, stanęli Tacy sami, Full Light, który to zespół obchodził 20-lecie działalności, a także Mocno Popularni, Ira i Gromee. Na koniec bawiliśmy się wspólnie przy Hello Party. Fotorelację można prześledzić, obserwując Foto Piekary Śląskie, gdzie dostępna jest rozbudowana galeria:

Na scenie, razem z zespołem Full Light stanął tego dnia Krzysztof Turzański – I Zastępca Prezydenta Miasta Piekary Śląskie, który chwycił za mikrofon.

Rozbudowane galerie zdjęć w mediach społecznościowych:

Atrakcji i emocji nie brakowało też trzeciego dnia. Na scenie Teraz my, Piękni i młodzi, Daj to głośniej, a także ci, którzy wystąpili w ramach przeglądu muzycznego SPI nie ŚPI. Widzowie mogli zobaczyć występy mażoretek Azaria czy Atomic Destination Team. Frekwencja dopisała, mimo niesprzyjającej aury:

Fotogaleria dokumentująca przebieg 3-dniowego wydarzenia opublikowana została w mediach społecznościowych Foto Adamina: