Teraz gramy:

Title

Artist
Background

To już ostatnie odliczanie. W najbliższą sobotę w Lesie Komunalnym w Gliwicach odbędzie się VII edycja Biegu Charytatywnego Świętego Goara. Imprezy, która co roku przyciąga tłum uczestników, chcących wesprzeć Gliwickie Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjne.

Jak co roku będzie można zmierzyć się w Biegu głównym, maszerując z kijkami czy biec z wózkiem. Odbędą się także konkurencje dla dzieci.

-Listy startowe zapełniły się błyskawicznie. Wśród dorosłych mamy 200 osób zapisanych, wśród dzieci w różnym wieku 175. Chodź zapisy na bieg zostały zakończone, można nas wesprzeć uczestnicząc w naszym Wielkim Pikniku Rodzinnym. Zbieramy na wyposażenie naszego placu zabaw. Przede wszystkim chodzi nam o zjeżdżalnię. Nasza stara zjeżdżalnia niestety jest już wysłużona, a nasze dzieciaki bardzo chętnie się bawią na tym sprzęcie. Mamy nadzieję, że uda nam się go w tym roku zakupić i zamontować – mówi Katarzyna Zamora z Gliwickiego Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjnego.

 

Bieg Charytatywny Świętego Goara oraz wielki piknik rodzinny odbędzie się w sobotę w Lesie Komunalnym w Gliwicach. Początek imprezy o godzinie 9.00. Wszystko pod naszym patronatem.