Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Karton padł łupem złodzieja. Ten nie uciekł daleko

Autor: w dniu 2024-05-06

Karton w rękach biegnącego mężczyzny zwrócił uwagę dzielnicowego. Ten postanowił działać i ruszył za uciekinierem w pościg. Potem wyszło na jaw, kim jest ów biegacz, jasne stało się też, co skłoniło go do ucieczki.

Tyski dzielnicowy robił obchód swojego rejonu, kiedy zauważył mężczyznę uciekającego z kartonem. Taki widok zwrócił uwagę mundurowego, który postanowił przekonać się, kim jest ów uciekinier.

Karton w rękach biegnącego mężczyzny zwrócił uwagę dzielnicowego

Dzielnicowy osiedla C-2,3 mł. asp. Krzysztof Jastrzębski zauważył mężczyznę, który spod jednego ze sklepów przy alei Niepodległości ucieka z kartonem.
Okazało się, że sprawca rozciął nożem folię zabezpieczającą towar przywieziony do sklepu i znajdujący się na jeszcze palecie, a następnie ukradł z niej karton wódki.
Policjant od razu ruszył za nim i po kilkudziesięciu metrach zatrzymał 28-latka. Okazało się, że mężczyzna ma już na swoim koncie inne kradzieże, a za to, co zrobił, trafi przed oblicze sądu. Odpowie tam nie tylko za kradzież alkoholu, ale również za to, że w trakcie przecinania folii uszkodził kilka innych artykułów.

Pościg w Będzinie. Uciekinier zaatakował policjantów