Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dwa ciała w aucie wyłowionym z rzeki. Ustalono tożsamość ofiar

Autor: w dniu 2023-01-24

Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach poinformowali, że ustalono tożsamość ofiar wypadku, do którego doszło w Potępie. 

W ubiegły piątek około 2.00 policjanci z Komisariatu Policji w Tworogu patrolowali rejon Potępy w gminie Krupski Młyn. W pewnym momencie zauważyli uszkodzone barierki ochronne na moście nad rzeką Mała Panew. W aucie znaleziono dwa ciała. Wiadomo już, kto zginął w zdarzeniu.

Dwa ciała w aucie wyłowionym z rzeki

Niezabezpieczone w żaden sposób miejsce przykuło uwagę policjantów przejeżdżających nieopodal. Okazało się, że w korycie rzeki, na dachu leży samochód. Niemożliwe było sprawdzenie, czy ktoś jest w środku, ponieważ samochód znajdował się pod wodą, a spod powierzchni wystawały tylko koła. Możliwość wejścia do wody utrudniał również rwący nurt rzeki. Nie mając odpowiedniego wyposażenia, mundurowi od razu powiadomili strażaków, którzy przyjechali na miejsce i za pomocą specjalistycznego sprzętu wyłowili pojazd na brzeg.

Zidentyfikowano  ciała odnaleziono auta

We wnętrzu osobowego Volkswgena znajdowały się ciała dwóch mężczyzn – 24-latka z Potępy i 27-letniego mieszkańca miejscowości Krupski Młyn.

Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok. Droga była w tamtym miejscu całkowicie zablokowana, gdyż wyciągniecie auta na drogę wymagało użycia ciężkiego sprzętu.

Zadaniem śledczych będzie teraz wyjaśnienie, jak doszło do tego tragicznego zdarzenia.

Źródło i zdjęcie: KPP Tarnowskie Góry


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.