Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dziecko znalezione z poderżniętym gardłem. Trwa obława za domniemanym zabójcą

Autor: w dniu 2023-10-20

Makabryczne sceny rozegrały się w Gdyni. W mieszkaniu znaleziono ciało 6-letniego chłopca. Miał podcięte gardło. Trwają poszukiwania domniemanego zabójcy.

Do zdarzenia doszło dziś w Gdyni. W mieszkaniu przy ulicy Górniczej, jak informuje portal trojmiasto.pl, znaleziono zwłoki 6-letniego chłopca. Trwa obława za ojcem dziecka, który prawdopodobnie jest odpowiedzialny za jego śmierć.

Na miejscu pracują służby, które około godziny 10.00 otrzymały zgłoszenie od matki dziecka. Wiadomo, że mieszkańcy dostali od mundurowych polecenie, by nie opuszczać swoich mieszkań. Trwają poszukiwania 44-latka. To, jak informuje nieoficjalnie portal trojmiasto.pl, ojciec dziecka.

Na ciele zamordowanego chłopca odnaleziono rany cięte szyi, a doniesienia dotyczące szczegółów zdarzenia mrożą krew w żyłach. Okazuje się bowiem, że mężczyzna był znany mieszkańcom osiedla. Ubierał się, jak mówi w rozmowie z serwisem trojmiasto.pl jedna z mieszkanek osiedla, w wojskowe ubrania i nosił ze sobą nóż i budził już wcześniej niepokój okolicznych mieszkańców.

– Na miejscu pracują policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Na miejscu pracują także policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku, którzy ujawniają i zabezpieczają ślady, śledczy rozmawiają z osobami, które mogą mieć wiedzę na temat tego zdarzenia, przesłuchiwani są świadkowie – informuje w rozmowie z portalem trojmiasto.pl, kom. Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Rozpoczęły się poszukiwania domniemanego mordercy.

Bliscy zamordowanego chłopca zostali objęci specjalistyczną pomocą psychologiczną. W poszukiwania mężczyzny podejrzewanego o morderstwo włączyło się Poszukiwawcze Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, które działa – jak informuje trojmiasto.pl – na rzecz osób zaginionych oraz tych, których życie lub zdrowie jest zagrożone.

Źródło: trojmiasto.pl