Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dziki goniły kobietę. Film stał się popularny w internecie

Autor: w dniu 2024-01-22

Wiele polskich miast prowadzi nierówną walkę z dzikami, które panoszą się i stanowią zagrożenie dla mieszkańców. Nie inaczej jest w Jaworznie. Władze miasta od lat próbują rozwiązać problem. Jak jest poważny? Widać to na filmie opublikowanym przez portal jaw.pl.

W internecie pojawiło się nagranie, na którym pokazano, jak dzik goni kobietę, niosącą dwie siatki. Pokaźnej wielkości zwierzę podeszło do niej, zainteresowane najpewniej zawartością. Groźnie wyglądające, choć pozornie niegroźne sceny, rozgrywały się na Osiedlu Stałym, czyli w centrum miasta.

Na materiale wideo opublikowanym w sieci widać przestraszoną kobietę, która usiłuje z pomocą torby odgonić zwierzę, jednak nie przynosi to spodziewanego efektu. Po czasie do zwierzęcia dołącza kolejne. Wszystko to rozbawiło bezczynnych obserwatorów, ale czy to, co się rozgrywało, było zabawne? Dla samej zaatakowanej kobiety na pewno nie.

Fot. jaw.pl

Wprawdzie na szczęście nie doszło do najgorszego, a uchwycona na filmie ofiara zwierzęcia nie ucierpiała, jednak "Fakt" przypomina, że podobne sceny miały miejsce w Gdyni, gdzie swobodnie chodzące po mieście zwierzęta także stały się agresywne, a jedno z nich rozcięło tętnicę udową pieszej. Ta ostatkiem sił weszła do sklepu, gdzie zemdlała, a potem w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala.

Źródło: jaw.pl, Fakt