Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dziś mecz Polska-Mołdawia

Autor: w dniu 2023-06-20

Reprezentacja Polski w czwartej kolejce eliminacji do Mistrzostw Europy zagra dziś na wyjeździe z reprezentacją Mołdawii.

Biało-czerwoni rozpędzeni po ostatnim zwycięstwie z Niemcami z pewnością będą chcieli podtrzymać dobrą passę również w eliminacjach. W tym momencie zajmujemy drugie miejsce z dorobkiem 3 punktów po przegranym meczu z Czechami 3:1 i zwycięstwie z Albanią 1:0 przed własną publicznością.

– Cieszę się, że po porażce w Pradze umiejętnie zareagowaliśmy w meczu z Albanią. Najbardziej podobało mi się podejście zawodników, ich poświęcenie, charakter, solidarność na boisku. To bez wątpienia największy pozytyw. Jednak jako kolektyw możemy być lepsi i będziemy lepsi. Ten zespół będzie się zmieniał, będzie ewoluował, ale na to potrzeba czasu – mówił po wygranym 1:0 meczu z Albanią na PGE Narodowym Santos.

Wracając jednak do dzisiejszego spotkania, warto zaznaczyć, że Mołdawia, czyli czwarty zespół naszej grupy udowodnił, że nie można ich lekceważyć. W meczu z reprezentacją Czech, czyli liderem grupy, potrafili utrzymać czyste konto przez pełne 90 minut.

Jeśli ekipa Fernando Santosa marzy o zagraniu na Mistrzostwach Europy w Niemczech, powinna wygrać ten mecz w dobrym stylu, bo na każde potknięcie biało-czerwonych czeka zajmująca trzecią lokatę Albania.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45 na stadionie w Kiszyniowie.