Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dzisiaj debata Kolei Śląskich

Autor: w dniu 2023-10-09

Za chwilę rusza przebudowa katowickiego węzła kolejowego. To jedno z największych przedsięwzięć w historii polskiej kolei. Koleje Śląskie, jako największy przewoźnik w regionie organizuje dzisiaj debatę na temat tego jak zostaną zorganizowane przejazdy w czasie prac remontowych.

Przebudowa kolejowego węzła katowickiego to jedno z największych przedsięwzięć w historii polskiej kolei. Zmiany wpłyną na wszystkich pasażerów (także komunikacji miejskiej) kursujących przez stolicę konurbacji śląskiej.

Koleje Śląskie, jako największy przewoźnik w regionie, przygotowały szeroko zakrojoną, multimedialną kampanię informacyjną, która ułatwi podróżnym korzystanie z przejazdów w okresie prac remontowych prowadzonych przez ogólnopolskiego zarządcę infrastruktury. W ramach kampanii do współpracy zaprosiliśmy influencera i społecznika, Przemysława Brycha, znanego w mediach społecznościowych jako Konduktor Przemek. Jest to doskonale rozpoznawany popularyzator kolei oraz miłośnik komunikacji zbiorowej – mówi Maciej Zaremba, rzecznik Kolei Śląskich.

Spotkaniem rozpoczynającym kampanię informacyjną jest debata publiczna, która odbędzie się w poniedziałek 9 października o godzinie 17:00, w Parku Technologicznym A przy ul. Żeliwnej 38 w Katowicach. Wśród panelistów będzie Konduktor Przemek oraz ekspert Kolei Śląskich, odpowiedzialny za przygotowanie rozkładu jazdy na czas przebudowy. W trakcie debaty każdy będzie mógł przedstawić swoje pomysły na nowy rozkład jazdy Kolei Śląskich.