Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ociekająca słodyczą Sweet Valley czeka na otwarcie. To najnowsza strefa w największym w Polsce Parku Rozrywki. Energylandia udostępni ją gościom w sobotę, 27 kwietnia.

Największy Park Rozrywki w Polsce przez cały maj będzie otwarty codziennie. Od jutra, 27 kwietnia do dyspozycji gości będzie dodatkowa strefa – bajkowe wrota otworzy Sweet Valley.

Ta baśniowa kraina, inspirowana światem słodkości, została zaprojektowana specjalnie dla najmłodszych gości. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły korzystać z wielu atrakcji, w tym z rollercoastera Fluff Choco Chip Creek, który swoim wyglądem przypomina parową lokomotywę oraz kopalnię ciasteczkową. To technologiczne cudo Parku, z torami o długości 1200 metrów, prędkością 55 km/h oraz najwyższym punktem na 16,5 metra, jako pierwsze w Energylandii oferuje trzykrotne wykorzystanie napędu łańcuchowego w jednym przejeździe, co zapewnia różnorodne emocje podczas każdego zjazdu – wyjaśnia Justyna Dziedzic, dyrektor ds Marketingu w Energylandii.

Sweet Valley, będące rajem dla miłośników słodkości i emocji, obejmie 4 hektary powierzchni i oferuje 10 różnych atrakcji, w tym dwa familijne roller coastery – wspomniany Choco Chip Creek oraz Honey Harbour z trasą o długości 254 metrów, wysokością 11,7 metra i prędkością 46 km/h, dostarcza dodatkowych emocji dla wszystkich gości.

 

 

Nie zabraknie też również różnorodnych karuzel, takich jak obracająca się Twis'Tea, balonowa Bon Bon Balloon, Candy Critters i klasyczna wenecka Candy Carousel. Dla poszukiwaczy spokojniejszych atrakcji dostępne będą przejażdżki widokowe Mini Track'Tour Ride oraz Bumble Boats – wodny spływ dla dzieci. Atrakcja Crazy Barn, przypominająca wiejską stodołę na obracającej się platformie, dostarczy kolejnych wrażeń. Uzupełnieniem oferty są nowe restauracje i punkty gastronomiczne, które zaspokoją podniebienia smakoszy słodkościami rodem z baśni.

W maju Energylandia będzie otwarta codziennie od 10:00 do 18:00

oferując gościom nie tylko 123 atrakcje, z których mogli korzystać do tej pory, ale również zupełnie nowe doświadczenia w Sweet Valley.

Fot: Materiały prasowe Energylandia