Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Energylandia zaprasza do siebie na weekend majowy

Autor: w dniu 2023-04-30

Majówka to czas wypoczynku, ale nie każdy ma plan, jak spędzić te kilka dodatkowych dni wolnego. Z propozycją przychodzi Energylandia.

Energylandia jest właściwym miejscem zarówno dla fanów mocnych wrażeń, jak i miłośników spokojnych chwil. Jest to największy w Polsce, rodzinny Park Rozrywki, udostępniający aż 123 atrakcje, dla wszystkich grup wiekowych, w tym aż 25 dla dzieci od 2 roku życia!

Energylandia z propozycją na majówkę

Ci, którzy szukają mocnych wrażeń, mają do dyspozycji najwyższe i najszybsze w Europie roller coastery, a także kolorowe karuzele, gry, zabawy, przedstawienia, pokazy kaskaderskie, a nawet kino 7D! Sprawia to, że Park jest nie tylko centrum zabawy, ale także wypoczynku i relaksu, poszukiwanego w wolne dni. W Strefie Ekstremalnej odnajdzie się każdy entuzjasta mocnych wrażeń, bo właśnie tam zlokalizowane są najbardziej ekstremalne coastery i atrakcje.

Dla rodzin przygotowano Strefę Familijną, gdzie można bawić się podczas jazdy samochodami Formuła Autodrom, a najmłodsze dzieci z pewnością odnajdą coś specjalnie dla siebie w kolorowej Bajkolandii! Na uwagę zasługują też: Aqualantis, czyli odkryty na nowo podwodny świat oraz Smoczy Gród, gdzie królują stylizacje średniowiecznego miasteczka, z flagowym obiektem zatytułowanym "Zadra" – czyli roller coasterem wykonanym niemal w całości z drewna! Każde z tych miejsc jest wyjątkowe, każde ma swój, niepowtarzalny charakter i zaskakuje bogactwem atrakcji i możliwości, zarówno wspaniałej zabawy, jak i błogiego wypoczynku!

Zabawa bez końca!

Beztroska zabawa to nie wszystko, bo ci, którzy szukają atrakcji na więcej niż jeden dzień, mają do dyspozycji szeroką gamę noclegową! Jednym z miejsc, gdzie można spędzić noc, jest Western Camp Resort, czyli tradycyjna, westernowa wioska, gdzie każdy poczuje się niczym na dzikim zachodzie! Tutaj, oprócz wypoczynku w drewnianych domkach, indiańskich wozach bądź tipi, spróbować można swoich sił w typowych, indiańskich grach i zabawach! To kolejna okazja do tego by spędzić czas z najbliższymi, bawić się i nabierać sił na kolejne przygody!