Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Plac do Radości otwiera się w majówkę!

Autor: w dniu 2023-04-30

Gigantyczny zamek pełen niespodzianek dla dzieci, megatrampolina z 6 miejscami do powietrznych akrobacji, tor do skimboardingu, gokarty dla najmłodszych, stoły do ping-ponga czy strefa relaksu dla nieco starszych. To tylko część z wielu bezpłatnych atrakcji, jakie czekać będą na mieszkańców Katowic przed Libero. Już w majówkę startuje Plac do Radości przed galerią – to miejsce do zabawy i wypoczynku.

Plac do Radości Libero Katowice, zlokalizowany przed głównym wejściem do galerii, po raz kolejny stanie się strefą rozrywki, dobrej zabawy i letniego wypoczynku. Wielkie otwarcie zaplanowano na najbliższy poniedziałek, 1 maja.

Plac do Radości otwiera się dla gości

W związku z otwarciem Placu do Radości mieszkańcy Katowic i okolicznych miejscowości będą mogli spędzić majówkę, korzystając z licznych, darmowych atrakcji przygotowanych przez Libero – a jest w czym wybierać! Wśród tegorocznych niespodzianek znalazł się prawdziwy hit dla najmłodszych: wielki zamek z 3 zakręconymi zjeżdżalniami, ścianką wspinaczkową oraz szalonym torem przeszkód. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił w wyścigach sportowych gokartów na pedały.

Fot. mat. pras./Libero Katowice

Dla tych nieco starszych przygotowane z kolei zostaną wielkie trampoliny z 6 stanowiskami do skakania, stoły do ping-ponga oraz tor do skimboradingu. To od kilku już lat uwielbiana przez mieszkańców atrakcja przed Libero, w której każdy chętny, niezależnie od wieku, może ślizgać się na desce po tafli wody.

– Plac do Radości przed Libero powstał z myślą o mieszkańcach Katowic i okolicznych miast, dla których przygotowujemy otwartą przestrzeń z bezpłatnymi atrakcjami. Już od kilku lat tworzymy miejsce pełne rozrywki, dobrej zabawy i relaksu, które jest wyjątkowo lubiane przez mieszkańców w każdym wieku. Pożegnaliśmy udany sezon zimowy z zadaszonym lodowiskiem, a teraz starujemy z letnimi atrakcjami. Przygotowaliśmy różnorodne niespodzianki, tak aby każdy znalazł odpowiednią dla siebie rozrywkę. Z czasem będą pojawiać się kolejne atrakcje. Zapraszamy wszystkich do wspólnej, rodzinnej zabawy na Placu do Radości – mówi Aleksander Poltier, senior marketing manager Libero Katowice.

Na Placu do Radości powstanie także strefa relaksu z leżakami i hamakami, gdzie będzie można odpocząć przy muzyce oraz pograć z rodziną lub paczką przyjaciół w gry planszowe. Ze wszystkich bezpłatnych atrakcji na Placu do Radości będzie można korzystać przez cały tydzień, także w niedziele niehandlowe i dni wolne, od godz. 10:00 do 20:00.

Kolejne atrakcje już niebawem

W połowie maja na Placu do Radości uruchomiona zostanie minikaruzela dla najmłodszych. W czerwcu natomiast wystartują bezpłatne, kreatywne warsztaty prowadzone przez animatorów z Bajki Pana Kleksa – ciekawego miejsca dla całych rodzin, które jest inspirowane książkami Jana Brzechwy. W wakacje już po raz kolejny odbędzie się kultowe wydarzenie – inauguracja cyklu Mistrzostw Europy w Skimboardingu (European Skimboarding Cup). Z tej okazji ruszą także otwarte, cykliczne zajęcia skimboardingowe z profesjonalnymi instruktorami. Libero intensywnie przygotowuje się również do Dnia Dziecka – w galerii ma pojawić się największa w centrum handlowym w Polsce całoroczna atrakcja.