Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Full Light będzie obchodzić 20 urodziny. Jubileusz podczas Dni Piekar Śląskich

Autor: w dniu 2024-05-08

Full Light to zespół, które na stałe zapisał się na liście piekarskich formacji muzycznych. Gra na scenie już 20 lat! Przyszedł czas na świętowanie jubileuszu. Ten odbędzie się w trakcie tegorocznych Dni Piekar Śląskich.
Opisują się bardzo lakonicznie: "Full Light – założony w 2004 roku projekt muzyczny zbudowany na przyjaźni i wspólnej pasji do muzyki". Już od dwudziestu lat grają nie tylko w Piekarach Śląskich! Jubileusz świętować będą podczas tegorocznych Dni Miasta. Ci, którzy cenią sobie muzykę Full Light, powinni zarezerwować sobie czas w sobotę 18 maja – około godziny 17.00, zwłaszcza, że zespół przygotował specjalną niespodziankę.

Full Light – jubileusz podczas święta miasta

Zespół gra typowy rock z elementami hard rocka. Reaktywacja zespołu w roku 2004 – od tego czasu nieprzerwanie tworzy i gra swój ulubiony nurt muzyczny. Uczestniczył w różnego rodzaju festiwali oraz przeglądach – jeden z ostatnich: Ogólnopolski Festiwal Rock'owy – "Muzyka dla Wszystkich" w Łososinie Dolnej ze specjalnym udziałem Marka Piekarczyka w Jury – gdzie zajęli zaszczytne pierwsze miejsce. W okresie działania zespołu na liczniku pojawiło się kilkaset większych i mniejszych koncertów na terenie całej Polski.
Aktualny skład Full Light:
Dariusz Badora   – wokal
Grzegorz Badora – Gitara
Konrad Pałka – instr. klawiszowe
Krzysztof Ludyga – Gitara
Adam Skrzypiec – Bass
Janusz Kuś – perkusja.
Dyskografia zespołu :
1. Pierwszy błysk
2. Życie to ring
3. Za bramą
4. Piętnaście po…
5. kolejna płyta w produkcji – planowane wydanie jesień 2024
Fot. Izabela Skrzypiec