Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Gala Biznesu na Zamku w Starych Tarnowicach

Autor: w dniu 2023-09-18

Gala Biznesu na Zamku w Starych Tarnowicach – to najbliższa inicjatywa Ogólnopolskiego Klub Biznesu. Wydarzenie zaplanowano w środę, 20 września.

Stowarzyszenie Ogólnopolski Klub Biznesu w skrócie OK-Biznes zrzesza przedsiębiorców ze Śląska. Działa na rzecz rozwoju biznesu lokalnego i ogólnopolskiego poprzez regularne spotkania. Jedno z nich odbędzie się w najbliższa środę, 20 września na terenie zamku w Starych Tarnowicach.

Udział w uroczystej Gali na terenie Zamku w Starych Tarnowicach potwierdziło nie tylko wielu przedsiębiorców, ale też włodarzy śląskich miast. Organizatorzy mają nadzieję, że będzie to cykliczne wydarzenie podczas którego nie zabraknie networkingu, atrakcji kulturalno-rozrywkowych oraz akcji charytatywnych.

Najbliższą Galę uświetni koncert Orkiestry Kamiliańskiej z Tarnowskich Gór oraz wystawa obrazów polskiego artysty Macieja Durskiego. Jeden z obrazów będzie licytowany na rzecz chorego Fabianka – mówi nam Aleksandra Bogacka-Zbyrowska, prezes Zarządu Ogólnopolskiego Klubu Biznesu

Radio Piekary patronuje wydarzeniu.