Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Gawron o Ministerstwie Przemysłu: To jest pokazanie ważności tego regionu, ale czy to będzie w praktyce dobrze funkcjonowało?

Autor: w dniu 2023-12-18

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Andrzej Gawron – poseł PiS. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o marszałku Szymonie Hołowni, kondycji Prawa i Sprawiedliwości, rozmowach z Suwerenną Polską, Łukaszu Mejzie, frekwencji wyborczej, CPK, Ministerstwie Przemysłu, wygaszaniu kopalń, imporcie węgla, Programie dla Śląska, dyżurze w biurze poselskim i stadionie Ruchu Chorzów.

-Uważam, że sam pomysł, żeby Ministerstwo Przemysłu było tutaj, na Śląsku, analizując, jak pracują ministerstwa, jest tak naprawdę słuszny. Nie wiem, czy nowy lokal, nowy tabun urzędników to będzie odzwierciedlenie tego, że środki popłyną na Śląsk. Trochę wątpliwości mam. To jest pokazanie ważności tego regionu, ale czy to będzie w praktyce dobrze funkcjonowało? Zobaczymy – mówi na temat Ministerstwa Przemysłu gość dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary Andrzej Gawron, poseł Prawa i Sprawiedliwości.