Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Energiczne granie, ekspresyjny śpiew i gitarowe riffy – zespół Trackstone, laureat ogólnopolskich festiwali muzycznych wystąpi w Piekarach Śląskich.

Muzyka Trackstone to autorskie dzieło, bazujące na takich gatunkach muzycznych jak rock'n'roll, blues oraz funk.

Koncert promujący debiutancki album zespołu odbędzie się 13 kwietnia

13 kwietnia o godzinie 19:00 w Filii Miejskiego Domu Kultury w Piekarach Śląskich, przy ulicy Tarnogórskiej 49 odbędzie się koncert zespołu Trackstone promujących ich debiutancką płytę. W trakcie koncertu wystąpi także gościnnie ORNETTE BAND.

 

 

Trackstone – to zespół poruszający się w obrębie rocka, bluesa i funku, w którym energetyczne gitarowe riffy i drapieżny, a zarazem melodyjny wokal łączą się w zaskakującą jedność z grooviącym i wyrazistym basem. Zespół pochodzi z Tarnowskich Gór  – został założony w 2022 roku.

Trackstone jest laureatem ogólnopolskich festiwali muzycznych:

• we wrześniu 2023 III miejsce podczas przeglądu na Skała Rock Festival
• w październiku 2023 I miejsce podczas przeglądu na festiwalu Muzyka dla Wszystkich, gdzie przewodniczącym Jury był Marek Piekarczyk
• w listopadzie 2023 I miejsce podczas festiwalu Generacja w Koszalińskim Centrum Kultury
• w grudniu 2023 I miejsce podczas festiwalu Rockowania organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Mławie

ORNETTE BAND

GRZEGORZ STĘPIEŃ – ORNETTE – to nowa droga MUZYKA, który od 2002 do 2020 roku współtworzył skład ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO z którym zagrał ponad tysiąc koncertów Od 1997r., z powodzeniem , koncertuje, tworzy muzykę z czołówką polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma wiele nagrań studyjnych i koncertowych w tym dwie autorskie płyty pt. "Twarzą w twarz" 2015r, w roku 2022 ukazał się album "Możesz wszystko" a w roku 2024 wznowienie na płycie winylowej LP przez wytwórnie B&B records. Formacja Ornette z powodzeniem koncertowała w kraju i zagranicą.