Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Gramy na rzecz WOŚP! Licytacja już dziś!

Autor: w dniu 2024-01-24

Już od kilku dni informujemy o tym, co będzie działo się dzisiaj w naszych mediach społecznościowych. Nadszedł ten czas, kiedy zrobimy to, co zapowiadaliśmy! Zapowiada się dynamiczny wieczór!

Nadszedł ten dzień! Właśnie dziś, 24 stycznia, między 19.00 a 20.00 w mediach społecznościowych prowadzona będzie licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ci, którzy wezmą w niej udział, będą mieć możliwość wylicytowania współprowadzenia audycji Radia Piekary z dowolnie wybranym prezenterem. Dodatkowym atutem w studio może być towarzystwo Radosława Palacza.

Licytacja będzie odbywać się pod specjalnie na tę okazję przygotowanym poście opublikowanym na radiowym profilu w serwisie Facebook. Na antenie Radia Piekary przez godzinę Brajan Borgowski oraz Radosław Palacz będą namawiali słuchaczy do udziału w licytacji na rzecz WOŚP. Zapraszamy razem z naszym gościem:

Jak będą przebiegać prowadzone działania? Otóż osoba, firma lub instytucja, która zadeklaruje dziś do godziny 20.00 najwyższą kwotę, a następnie dokona przelewu na konto WOŚP, będzie mogła współprowadzić audycję z wybranym prezenterem Radia Piekary.

Jak co roku akcję na antenie piekarskiej rozgłośni wspiera Radosław Palacz – śląski społecznik, autor i współautor wielu bardzo udanych przedsięwzięć charytatywnych. Również jego towarzystwo podczas prowadzenia programu może być nagrodą dla zwycięzcy licytacji.

Akcje Radia Piekary na rzecz WOŚP mają już długą historię. W ubiegłych latach kończyły się sukcesem i sporymi kwotami, które zasilały konto największej w Polsce akcji charytatywnej.