Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Groziła, że zabije partnera, nie uniknie kary

Autor: w dniu 2023-11-03

Takie zgłoszenia sprawiają, że konieczne jest jak najszybsze działanie. Kobieta zadzwoniła na policję i poinformowała, że chce zabić siebie i swojego partnera. Sprawa wyglądała na poważną i trzeba było podjąć szybką interwencję.

Kiedy do dyżurnego jastrzębskiej policji dotarła informacja, że kobieta chce zabić siebie oraz partnera, a w mieszkaniu przebywa dwójka dzieci, podjęto decyzję, by jak najszybciej wysłać na miejsce policyjny patrol. Dopiero wtedy okazało się, że kobieta blefowała, a dodatkowo chciała przekupić policjantów, żeby jej nie karali.

Groziła, że zabije partnera. W mieszkaniu miały być dzieci

Policjanci otrzymali zgłoszenie od jednej z mieszkanek Jastrzębia-Zdroju. Wynikało z niego, że chce zabić siebie oraz partnera, a w mieszkaniu przebywa dwójka dzieci. Po przyjeździe na miejsce stróże prawa ustalili, że w mieszkaniu nie ma jej partnera, a dziećmi okazały się… dwie papugi zgłaszającej.

Takie zgłoszenie mogło skutkować tylko jednym – przetransportowaniem do izby wytrzeźwień, ale kiedy kobieta dowiedziała się, gdzie zostanie zabrana, stała się agresywna.

Była kompletnie pijana i prowadziła auto. Świadek powiadomił policję

43-latka do końca nie dawała za wygraną, kilkukrotnie obiecując policjantom łapówkę, wszystko po to, by zostawili ją w spokoju. Nie docierało do niej, że naraża się w ten sposób na srogie problemy.

Nie chciała najwidoczniej słyszeć informacji przekazywanych przez mundurowych i dalej próbowała ich przekupić. W efekcie została zatrzymana. Prokurator zastosował wobec niej policyjny dozór. Za próbę przekupienia mundurowych grozi jej nawet 10 lat więzienia.