Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Była kompletnie pijana i prowadziła auto. Świadek powiadomił policję

Autor: w dniu 2023-09-20

Auto jadące "wężykiem" nie bez powodu zwróciło uwagę obserwatorów. Jeden z nich postanowił zawiadomić służby i bardzo dobrze, bo okazało się, że osoba siedząca za kierownicą była kompletnie pijana.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwą kierującą. Kobieta jechała swoim samochodem w nienaturalny sposób, co przykuło uwagę zgłaszającego, który od razu powiadomił numer alarmowy.

Prowadziła auta. Była kompletnie pijana

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do dyżurnego z Radzionkowa we wtorek przed godziną 21.00. Świadek przekazał operatorowi numeru 112, że zauważył na ulicy Kużaja w Radzionkowie hyundaia, który jedzie zygzakiem. Postanowił za nim pojechać.

Pozostał przy tym na linii i cały czas przekazywał policjantom, gdzie dokładnie się znajdują. Chwile później na miejsce przyjechali mundurowi z Radzionkowa, którzy zatrzymali pojazd do kontroli.

Potwierdziły się przypuszczenia świadka. Kobieta, która siedziała za kierownicą, była nietrzeźwa. Alkomat wskazał w jej organizmie blisko 3,5 promila alkoholu. Była to 41-letnia mieszkanka Bytomia, która trafiła pod opiekę członków rodziny. Teraz jej sprawą zajmie się sąd, który zdecyduje o jej ukaraniu. Zgodnie z kodeksem karnym, oprócz wysokiej grzywny i zakazu prowadzenia pojazdów, może trafić do więzienia nawet na 2 lata.

Świadek nie był obojętny. Pijany kierowca zatrzymany na Zabrzańskiej