Teraz gramy:

Title

Artist
Background

„Haja” i Magdalena Pal przychodzą z nowym utworem!

Autor: w dniu 2024-01-23

Twórcy związani z Piekarami Śląskimi przychodzą do swoich słuchaczy z kolejnymi utworami. Coś świeżego przygotowują też Tomasz "Haja" Dawid i Magdalena Pal. Co wiadomo na temat tego, co przygotowuje duet?

Album pod tytułem "Historie napisane igłą", z którego pochodzą takie utwory jak "Synu" czy "Moje miasto" został bardzo pozytywnie przyjęty przez odbiorców, a teraz Tomasz "Haja" Dawid i Magdalena Pal szykują coś nowego. Mowa o utworze "Szept".

-Utwór prawdopodobnie będzie miał premierę w lutym, maksymalnie do 10 lutego. Utwór ma tytuł "Szept". Powstał, żeby pokazać, że nawet jak się upadnie, można wstać i iść po swoje – mówi Tomasz "Haja" Dawid.

O przekazie utworu można przekonać się, przywołując jedynie krótki jego fragment: "Muzyka szczerym przekazem, słowa niech są nadzieją, niech cię niosą wysoko ponad niebo, elo", który pokazuje, podobnie jak reszta utworu, że można podnieść się po porażce i nadal odnosić sukcesy. Do "Szeptu" powstanie klip.

-Jutro zabieramy się za nagrywanie. Będą ujęcia z Piekar Śląskich, Zabrza i Koszęcina, skąd pochodzi Magdalena Pal – mówi "Haja".

Klip to jedno, ale w planach jest także nagranie kolejnego albumu.

-Pierwsza płyta była wydana dwa lata temu bodajże, w październiku, w moje urodziny. Myślę, że w tym roku się uda. Mamy już pięć numerów na płytę, kolejne pięć byśmy nagrali i będzie druga płyta. Druga płyta będzie inna, myślimy, by iść do przodu, coś pozmieniać, zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale na pewno będzie OK – kwituje "Haja".

O tym, że zaczynają się prace, informacje pojawiały się już wcześniej w mediach społecznościowych, gdzie można na bieżąco śledzić informacje dotyczące działalności duetu:

Kiedy chętni będą mogli usłyszeć duet na żywo? Tutaj warto śledzić media społecznościowe. Wiadomo, że Magdalena Pal, wraz z zespołem "Fanaberie" wystąpi na rynku w Kaletach w ramach finału WOŚP: