Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Hey zagra wyjątkowy koncert w Katowicach z okazji 30. rocznicy debiutu

Autor: w dniu 2023-04-11

Zespół Hey zawiesił działalność w 2017 roku, a jednak po 30 latach od swojego debiutu muzycy wracają razem na scenę. Zbierają się wyłącznie na jeden wieczór, by zagrać jedyny w swoim rodzaju jubileuszowy koncert. Zespół, który hitami takimi jak "Moja i Twoja Nadzieja" czy "Teksański" wyraźnie zapisał się w polskiej kulturze, 14 i 15 października 2023 roku wystąpi w katowickim Spodku.

Hey 30 Live! Jubileuszowy koncert w katowickim Spodku

Pierwsza płyta grupy Hey pod tytułem "Fire" ujrzała światło dzienne w 1993 roku i niemal od razu podbiła polską scenę muzyczną. Utwory, które znalazły się na tym krążku, do dziś są jednymi z najczęściej słuchanych spośród repertuaru zespołu. Rok później Hey wydał kolejny album "Live!", z którym grupa otrzymała Fryderyka na pierwszej w historii gali tej prestiżowej nagrody.

Brzmienie zespołu jest charakterystyczne, a przez chrypkę w głosie Katarzyny Nosowskiej i łatwo rozpoznawalne. Utwory z różnych płyt jak "Moja i Twoja Nadzieja", "Kto Tam? Kto Jest W Środku?" albo "Mimo Wszystko" zna wielu Polaków, i to nawet jeśli na co dzień są zainteresowani innymi gatunkami muzycznymi.

14 i 15 października 2023 roku w ramach cyklu "Kosmiczny Koncert" zapowiadającego wyjątkowe wydarzenia muzyczne zespół Hey wystąpi na katowickiej scenie. To jedyna okazja, by znów usłyszeć na żywo Katarzynę Nosowską w towarzystwie Pawła Krawczyka, Marcina Żabiełowicza, Jacka Chrzanowskiego, Roberta Ligiewicza i Marcina Macuka.

Bilety na koncerty w Empik Bilety i aplikacji Going.

Koncert po zawieszeniu działalności grupy to rzadkość, dlatego wydarzenie Hey 30 Live! obserwuje wielu fanów grupy. Nie warto zwlekać – bilety na koncerty tej rangi sprzedają się szybko i nie brakuje na nie chętnych.

Gdzie można kupić bilety na koncerty z cyklu "Kosmiczny Koncert"? Bilety Hey 30 Live! można nabyć:

Dodatkowy koncert, Druga Data – HEY 30 Live! odbędzie się w Spodku w Katowicach przy Alei Korfantego 35, 15 października 2023 o godzinie 19:00.

Materiał we współpracy z partnerem.