Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Holi Święto Kolorów w Piekarach Śląskich

Autor: w dniu 2023-06-09

Święto Kolorów powraca na dobre! Dziś wszyscy miłośnicy kolorowej zabawy na świeżym powietrzu będą mogli bawić się w Piekarach Śląskich. 

Holi Święto Kolorów co sezon opanowuje około 300 różnych miejsc na mapie Polski, na dobre pokrywając je radosnymi barwami! Już w ten weekend zawita w Piekarach Śląskich.

Holi Święto Kolorów dziś w Piekarach Śląskich

Holi Święto Kolorów, które odbędzie się dziś na terenie Kopca Wyzwolenia w Piekarach Śląskich to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem nieszkodliwymi dla zdrowia proszkami o wszystkich kolorach tęczy.

– Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce! – mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.

Co czeka na uczestników i zainteresowanych Holi Święto Kolorów?

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJ-a wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

W tym roku Holi Święto Kolorów zagości w około 300 miastach i miejscowościach w całej Polsce. Dzisiejsze wydarzenie w Piekarach Śląskich ma, wedle zapowiedzi organizatorów, rozpocząć się o 15.00 i będzie trwać do 18.00.