Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Pijana matka „opiekowała się” 3-latkiem

Autor: w dniu 2023-06-09

Policjanci z Kłomnic zostali wezwani do jednego z mieszkań w Rędzinach, gdzie – wedle zgłoszenia – chłopiec miał wyrzucać przez otwarte okno różne przedmioty. Okazało się, że matka dziecka leżała w innym pokoju… kompletnie pijana. 

Policjanci z Kłomnic interweniowali wobec 23-letniej mieszkanki Rędzin. Kobieta, mając w organizmie 3 promile alkoholu, sprawowała "opiekę" nad swoim 3- letnim synem.

Pijana matka "opiekowała się" 3-latkiem

Zgłoszenie wpłynęło do służb w czwartkowy wieczór przed godziną 21.00. Policjanci z Kłomnic otrzymali wówczas informację, że w jednym z mieszkań w Rędzinach w powiecie częstochowskim na czwartym piętrze, mały chłopczyk przez otwarte okno wyrzuca różne przedmioty. Mundurowi w trybie pilnym udali się we wskazane miejsce. Z uwagi na fakt, że nikt nie otwierał drzwi, a sytuacja była bardzo niebezpieczna, podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania. Strażacy i właścicielka mieszkania umożliwili policjantom wejście do środka. Tam zastali dziecko, które bawiło się przy otwartym oknie mieszkania na czwartym piętrze. Chłopczyk znalazł sobie zabawę… Wyrzucał przez otwarte okno różne przedmioty. Na szczęście nic mu się nie stało. Natomiast w innym pomieszczeniu mieszkania mundurowi zastali jego 23- letnią matkę.

Kobieta spała kompletnie zamroczona alkoholem. Badanie wykazało, że miała w organizmie 3 promile alkoholu. 3-latek cały i zdrowy trafili pod opiekę babci, a jego nieodpowiedzialna matka została zatrzymana. Gdy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchana.


Kontynuuj czytanie