Teraz gramy:

Title

Artist
Background

II Festiwal Piłki Ręcznej Silesia CUP 2024

Autor: w dniu 2024-03-12

Młodzi szczypiorniści będą prezentować swoje umiejętności podczas wydarzenia organizowanego już niebawem w Piekarach Śląskich. Nie zabraknie sportowych emocji i pamiątkowych medali!

Już 22-24 marca 2024 roku Miejski Klub Sportowy Olimpia Piekary Śląskie zaprasza na II Festiwal Piłki Ręcznej Silesia CUP 2024! Po sukcesie organizacyjnym ubiegłorocznej edycji organizatorzy wracają z jeszcze większą dawką aktywności, zabawy i pasji do piłki ręcznej.

II Festiwal Piłki Ręcznej Silesia CUP 2024

Wydarzenie dla miłośników handballu odbędzie się w hali sportowej MOSiR "Olimpia" przy ul. Ziętka 60 w Piekarach Śląskich.

"Mamy coś dla każdego – od turnieju mini piłki ręcznej dla najmłodszych talentów z piekarskich szkół, po emocjonujące zawody dla starszych roczników" – informują organizatorzy.

Fani piłki ręcznej, a konkretnie najbardziej doświadczonych zawodników, jak zapewniają organizatorzy, nie będą narzekać na nudę. Będą mogli dopingować zawodników z trybun podczas meczu Ligi Centralnej, który zorganizowany zostanie w 23 marca w godzinach wieczornych. Dzieci biorące udział w wydarzeniu zakończą sportową zabawę z pamiątkowymi medalami, a najlepsze drużyny otrzymają nagrody rzeczowe.

Partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Śląskie, a promuje wyjątkowy materiał wideo:

Jak najmłodsi fani "szczypiorniaka" bawili się w ubiegłym roku? Zachęcamy do lektury artykułu podsumowującego wydarzenie organizowanego we wrześniu 2023 roku:

Festiwal Piłki Ręcznej w Piekarach Śląskich-Silesia CUP 2023