Teraz gramy:

Title

Artist
Background

III Bieg Ratownika w Katowicach. Zapisy trwają

Autor: w dniu 2024-05-12

Chętni będą mogli zmierzyć się z trasą prowadzącą ścieżkami Katowickiego Parku Leśnego w ramach III Biegu Ratownika. Zapisy cały czas trwają. 

Stowarzyszenie Ratujemy organizuje III Bieg Ratownika, który odbędzie się w niedzielę, 19 maja w Katowickim Parku Leśnym. Co przygotowano w ramach wydarzeń dodatkowych? Na pewno nie będzie można narzekać na nudę. Atrakcje dla najmłodszych, stoiska edukacyjne, spotkania z ekspertami z zakresu sportu i zdrowia to nie wszystko, co przygotowano.

III Bieg Ratownika w Katowicach. Zapisy trwają

Start biegu przewidziano o godzinie 11.00, zaś piknik zacznie się o 13.00. Co o wydarzeniu, które objął patronatem honorowym Komendant Miejski Policji w Katowicach, mówią organizatorzy?

– III BIEG RATOWNIKA powraca z nową trasą, przynoszącą świeżą dawkę wyzwań i emocji. Czy jesteś gotowy, aby zmierzyć się z nowymi ścieżkami naszego pięknego katowickiego parku leśnego? – pytają.

Wiadomo, że ci, którzy zdecydują się na to, by zarejestrować się na wydarzenie za pośrednictwem serwisu elektronicznezapisy.pl, będą mogli odebrać pakiety startowe w biurze zawodów, które otwarte zostanie o 10.00. Zapisy trwają do 17 maja.

Szczegóły dotyczące III Biegu Ratownika w Katowicach można odnaleźć TUTAJ.

Radio Piekary jest patronem medialnym wydarzenia.